رسانه، ابزاری به مثابه یک بلندگو
رسانه

فارغ از معنای لغوی، رسانه امروزه به رسانه های ارتباطی (Communication Media) که بستر ارتباطات می باشد اطلاق می شود. در دنیای امروز ابزار های رسانه ای ساده تر، سریع تر و ارزان تر از گذشته در دسترس همگان قرار دارد. از شبکه های اجتماعی (Social Media) گرفته تا رسانه های جمعی (Mass Media) سنتی تر مانند مطبوعات، تلویزیون، رادیو و تابلو های شهر همگی در ذیل این واژه قرار می گیرند. که البته به دلیل اهمیت شبکه های اجتماعی در بخش جداگانه ای به این مدیای نوین اشاره خواهد شد.

دستاوردهای رسانه برای یک کسب و کار

شناخت بهتر بازار و کسب اطلاعات بازار

جمع آوری اطلاعات مشتریان بالقوه

ارتباط بهتر و موثرتر با مشتریان فعلی

ارتقا شاخص بازشناسی برند (Brand Recognition)

ارتقا شاخص یادآوری برند (Brand Recall)

جذب مشتریان راغب (Lead)

حضور رسانه ای را می توان به ایستادن روی صحنه تشبیه کرد ولی سوال اینجاست که آیا هر کجا صحنه و سکویی در اختیار باشد و مخاطبی هم در مقابل آن نشسته باشد شما بیاید بر روی صحنه بروید و آن را یک فرصت تلقی کنید؟

آیا اساسا کسب و کار شما به رسانه نیاز دارد؟

هدف از داشتن رسانه چیست؟

چگونه می‌توان در مورد توجیه‌پذیر بودن یا نبودن یک مدیا تصمیم گرفت؟

برای پاسخ به سوالاتی نظیر سوالات فوق و اینکه بتوانید به درستی تصمیم بگیرید و ارزیابی اقتصادی و استراتژیک مناسب را انجام دهید، کارشناسان ما در بخش مدیا شرکت تبلیغاتی آوانگار آمادگی دارند تا ضمن مشاوره تخصصی در این زمینه و شناسایی نقاط ضعف و قدرت کسب و کارتان مناسب ترین ابزار را برای ارتباط گیری با مخاطبان، پیشنهاد داده و برنامه ریزی حضور و تولید محتوای مناسب و موثر را برای مدیای مورد نظر انجام دهند.

پوشش رسانه اي همايش و رويداد

مستند سازي

فیلم کوتاه

تبليغات رسانه اي

امروزه تبليغات به عنوان يکي از استراتژي هاي بازاريابي تاثيري شگرف بر رفتار مصرف کنندگان و چگونگي انتخاب آن ها دارد

رادیو و تلویزیون

با وجود روند رو به رشد نفوذ شبکه های اجتماعی، تلویزیون همچنان مهمترین و با نفوذ ترین رسانه در تصمیم گیری خرید مصرف کنندگان است.
تماس در واتس اپ
ارسال پیام در واتس اپ